Naše výrobky

ŽAMPIONY

Zeleninový konzervovaný výrobek z celých hlaviček žampionů. Výrobek je určený k přímé konzumaci malospotřebitelem a pro použití v gastronomii.


Složení:
žampiony, pitná voda, kvasný ocet, sůl, cibule, mrkev, kořenící přípravky

KŘEN

Zeleninový konzervovaný výrobek vyrobený mletím z kvalitního kořene křenu, s přídavkem ingrediencí podle rodinné receptury. Výrobek je určený k přímé konzumaci a pro použití v gastronomii. Je vhodný jako doplňková pochutina k masům, uzeným výrobkům a k přípravě omáček.


Složení:
mletý křen (79%), ocet kvasný lihový, pitná voda, sušené mléko 3%, rostlinný olej řepkový, cukr, jedlá sůl, konzervant: disiřičitan sodný (E 223)

ČERVENÁ ŘEPA

Zeleninový konzervovaný výrobek z červené řepy, je určený k přímé konzumaci malospotřebitelem a pro použití v gastronomii.

Složení:

červená řepa, pitná voda, cukr, kvasný ocet, sůl, kyselina citronová, kořenící přípravky

CHILLI PAPRIČKY

Zeleninový konzervovaný výrobek připravený z malých dužinatých chilli papriček. Je určen k přímé spotřebě pro opravdové gurmány zasterilizované ve sladko-kyselém nálevu patřící do kategorie silně pálivého výrobku.

Složení:

Zeleninová paprika chilli celá, pitná voda, jedlá sůl, cukr, ocet kvasný lihový


POLÉVKOVÉ KOŘENÍ TEKUTÉ.

Tekutý kořenící přípravek k zvýraznění chuti polévek a omáček a i pro studenou kuchyni do salátů. Je určen pro jak malospotřebitele tak pro gastronomii

Složení:

Tekutý bílkovinný hydrolyzát, extrakt koření, pitná voda, konzervanty, látky chuťové

PIKANTNÍ SALÁT


Zeleninový konzervovaný výrobek, s přídavkem ingrediencí podle rodinné receptury.
Výrobek je určený k přímé konzumaci a pro použití jak v domácnosti tak i v gastronomii. Je vhodný jako doplňková pochutina k masům, uzeným výrobkům a i k přípravě salátů. Je to mírně pálivý výrobek.

Složení:
zelí bílé 86%, paprika zeleninová 6%, okurka 6%, mrkev 2%, pitná voda, jedlá sůl, cukr, ocet kvasný lihový, aroma chilli